top of page

Krátce o nás

Divize MRAPO vznikla v areálu firmy Exver Food s.r.o., která patří mezi největší specializované velkoobchody v České republice a na trhu působí již přes 20 let. Díky vzájemné spolupráci a také nemalé investici do vybudování vlastních mrazírenských a chladících skladů se podařilo vytvořit společnost, která je schopna nabídnout široký sortiment produktů pro vaše potřeby.

U našich zákazníků si zakládáme především na individuálním, spolehlivém a poctivém přístupu. Prostřednictvím našeho obchodního týmu pro vás zabezpečujeme komplexní servis dle vašich požadavků. Neméně důležitá je pro nás kvalita a čerstvost dodávaného zboží a samozřejmě s tím spojený bezproblémový dovoz objednávky do vašich kuchyní.

Protože naše činnost zahrnuje práci s potravinami, je pro nás také velmi důležité přísně dbát na dodržování všech hygienických a bezpečnostních předpisů. Na základě pravidelných auditů splňujeme veškerá kritéria předpisů Evropských společenství, zejména pak nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) pro skladování a distribuci mražených a chlazených výrobků.

Společně s Vámi, našimi zákazníky jsme vytvořili firmu, která si získala svou pozici na trhu a za to vám patří velké díky. Věříme, že s námi i nadále budete sdílet náš společný cíl o vzájemné spokojenosti a radosti z obchodu.

Tým Mrapo

Auto MRAPO
  • Facebook
  • YouTube
bottom of page